9788361631989
komiksy
kendo777

Jest rok 1945. Michał i Piotr bawią się w poszukiwaczy skarbów na ruinach zniszczonego wojną Wrocławia. Jednak zamiast skarbu, dwóch dziewięciolatków stanie przed szansą odkrycia mrocznej tajemnicy. Tajemnicy, która zmieni ich życia i będzie ich prześladowała przez kolejnych kilkadziesiąt lat. To, co zaczęło się jak niewinna zabawa, przerodzi się obsesję i test dla ich przyjaźni. Na tle...

Na tle zmieniającego się Wrocławia, Michał i Piotr odkryją czym dla każdego z nich jest tytułowy “Skarb”.

źródło opisu: https://ipn.gov.pl/

źródło okładki: https://ipn.gov.pl/