kwartalnik, jaskinie
czasopisma
Leksi88

Ogólnopolski magazyn opisujący podziemny świat jaskiń. Jego wydawcą jest Polski Związek Alpinizmu. W każdym numerze znajdziemy ilustrowane relacje z wypraw, opisy najciekawszych kierunków podróży, praktyczne porady dotyczące wyboru sprzętu i techniki. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy nurkowania. Nowe chociaż stare odkrycia w Ptasiej • Śnieżna Studnia - „syfon za syfem” • Jaskiniowe...

Nowe chociaż stare odkrycia w Ptasiej • Śnieżna Studnia - „syfon za syfem” • Jaskiniowe odkrycie w Koprowym Mniszku • Syfon FFS w Kasprowej Niżniej przebyty • Szkic techniczny Jaskini Czarnej • Zmiany w Jaskini Radochowskiej • Nowa, 20 już „setka” w polskich Beskidach • Nowe obiekty i zmiany długości – Sudety i Niecka Nidziańska • Nowe oświetlenie Smoczej Jamy • Wietnam • Niezwykła kradzież jaskiniowych malowideł naskalnych • -1485 m w Słowenii • Dalsze odkrycia w Jaskini Demianowskiej • Jaskiniowe „robocopy” • VIII Speleomistrzostwa Polski „Złoty Karabinek” – Wojcieszów 2002 • Kurs autoratownictwa 2002 • Podziękowania • Ważny komunikat Petzl • Spotkanie weteranów • Kurs taternictwa jaskiniowego • Speleofotografia 2002

źródło opisu: http://jaskiniekwartalnik.blogspot.com/search/label/2002

źródło okładki: http://jaskiniekwartalnik.blogspot.com/search/label/2002

• Artemis
  • Exodus
  • Murder Park. Park morderców
  • Nocny ogrodnik
  • Wszyscy powinniśmy być feministami
  • Magiczny wieczór
  • Tekst
  • Pamiętnik księżniczki
  • Pudełko z guzikami Gwendy
  • Smocza straż
  • W restauracji
  • Ktoś na górze mnie nienawidzi
  • Marilyn na Manhattanie. Najradośniejszy rok życia

6,61 (123 ocen i opinii)
Exodus
Łukasz Orbitowski

7,11 (56 ocen i opinii)
Murder Park. Park morderców
Jonas Winner

8,64 (22 ocen i opinii)
W restauracji
Christoph Ribbat

8 (1 ocen i opinii)
Ktoś na górze mnie nienawidzi
Hollis Seamon

7,33 (3 ocen i opinii)