Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy Compassion
The Story of Marriage
religia
Tommi

Dawno, dawno temu… Małżeństwo jest wieczne. To przymierze, które łączy jednego mężczyznę z jedną kobietą. Ten splot czyni obydwoje silniejszą, szlachetniejszą i bardziej dynamiczną ekspresją tego, do czego zostali stworzeni. Czują się lepiej razem niż osobno. Ceremonia zaślubin to zaledwie początek. To wejście na drogę budowania szczęśliwego życia. Każdy wybór i działanie zostały...

Dawno, dawno temu…

Ceremonia zaślubin to zaledwie początek. To wejście na drogę budowania szczęśliwego życia. Każdy wybór i działanie zostały zaprojektowane tak, aby konstruować życie, które reprezentuje ich związek. Mąż i żona znaleźli się przed wielką niewiadomą, a ich serca, ręce i głosy zostały ze sobą splecione, aby wyrazić miłość ich Stwórcy.

Jak to się stało, że odeszliśmy od tej bardzo ważnej historii miłości? W książce „Historia małżeństwa” John i Lisa Bevere zapraszają, abyś odkrył na nowo Boży plan. Niezależnie od tego, czy jesteś w związku małżeńskim, w stanie wolnym lub w narzeczeństwie, twoja historia jest częścią Jego historii.

źródło opisu: http://compassion.pl/historia-malzenstwa/

źródło okładki: http://wydawnictwo.szaron.pl/produkty/historia-malzenstwa/