Justyna

Badania operacyjne w przykładach i zadaniach już na dobre utrwaliły swą obecność na polskim rynku książek akademickich. Jest to podręcnzik do badań operacyjnych - przedmiotu powszechnie dziś wykładanego w szkołach wyższych wszystkich profili ekonomicznych, zarówno państwowych, jak i niepaństwowych. Autorzy omawiają wiele problemów decyzyjnych, które są ilustrowane w pełni rozwiązanymi przykładami. Podręcznik zawiera również szeroką gamę zadań przeznaczonych do samodzielnego rozwiązania. Duży wybór przykładów i zadań obejmujących różnorodne problemy ma na celu kształtowanie umiejętności tworzenia przesłanek umożliwiających podejmowanie trafnych decyzji.

źródło opisu: Wydawnictwo Naukowe PWN, 2007

źródło okładki: Zdjęcie autorskie.

Justyna | 2017-02-13
Na półkach