Fireproof
Ursa

Niesamowita! Pełna akcji! Chwytająca za serce! Porywająca opowieść o triumfie, honorze i przebaczeniu. Caleb Holta to heroiczny kapitan brygady strażackiej, który ponad wszystko ceni sobie poświęcenie i służbę dla innych. Ale najważniejszy związek jego życia, jego własne małżeństwo, może wkrótce pójść z dymem. Ta porywająca opowieść przedstawia pragnienie jednego człowieka, aby zmienić swoje życie i swoje małżeństwo poprzez uzdrawiającą moc wiary i modlitwy. Czy Caleb odważy się walczyć o serce swojej żony? Czy odważy się kochać? Czy nie jest na to wszystko już za późno? Czy Caleb będzie w stanie w pełni przyjąć podstawową zasadę strażaka: Nigdy nie porzucaj swojego partnera.

źródło opisu: Strona wydawnictwa

źródło okładki: Strona wydawnictwa