Kościół pełen chwały

Wydawnictwo: Fundacja Nadzieja dla Przyszłości
religia
Iwona

Książka „Kościół pełen chwały” przekazuje podstawy nauczania apostolskiego, wskazuje zasady ustanowione przez Jezusa – Głowę Kościoła oraz obnaża niewłaściwe praktyki duchowe wielu współczesnych kościołów. Książka napisana jest z pozycji praktyka, pastora z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w prowadzeniu kościoła, duchowego ojca wielu liderów oraz pastorów kościołów lokalnych. Zawiera prorocze przesłanie dla Kościoła Jezusa Chrystusa dzisiaj.

źródło opisu: http://www.ndp.org.pl/kosciol-pelen-chwaly-marcin-podzorski/

źródło okładki: ndp.org.pl