SMAKI DZIECIŃSTWA

Wydawnictwo: P.H.W. Fenix
album, przepisy kulinarne
irka

Ta książka to kulinarna podróż autora do krainy smaków dzieciństwa, do dań przygotowywanych z sercem przez najbliższych, do potraw kojarzących się z beztroską i pachnących tradycją. Znajdziesz w niej idealne przepisy na rodzinne posiłki i przekąski, które każde dziecko z chęcią przygotuje samo. Wiele z tych potraw możecie także przyrządzić wspólnie, dzięki czemu rodzinne gotowanie na stałe wejdzie na listę Waszych ulubionych czynności. Ten kulinarny album wspomnień stanie się smaczną biografią autora, a zarazem receptą na pyszne i niezapomniane dzieciństwo naszych pociech.

źródło opisu: Wydawnictwo P.H.W. FENIX,2016

źródło okładki: http://phwfenix.pl