Kto przygarnie Nutkę?

Seria: Zaopiekuj się mną!
Wydawnictwo: Zielona Sowa
angielski
Alex223

„Kto przygarnie Nutkę?” to kolejny tom z serii Zaopiekuj się mną. Bohaterką jest Łucja, która po przeprowadzce do nowego domu czuje się bardzo samotna i przygnębiona. Pewnego dnia mała dziewczynka napotyka na ulicy rodzinę bezdomnych kotów. Dzięki nim Łucja znowu zaczyna się uśmiechać – szczególnie dzięki jednej, najmilszej kici, którą nazywa Nutka. Nutka chce zostać z Łucją, bo dziewczynka...

Nutka chce zostać z Łucją, bo dziewczynka wspaniale się nią opiekuje. Łucja ukrywa kicię w szklarni. Kotka nie może tam jednak zostać na zawsze. Jak długo uda się utrzymać pobyt Nutki w sekrecie? Kto przygarnie samotną Nutkę?

źródło opisu: www.zielonasowa.pl

źródło okładki: www.zielonasowa.pl

PudelPudelowaty | 2016-11-14

Cudowna książka ♥

JAk zwykle przeczytałam ją w godzinę i trochę mi szkoda bo książka jest super!

Kotka na okłądce jest piękna , chciałabym taką.

Madzia Józefowicz | 2017-08-25
Przeczytana: 27 sierpnia 2017