Dyskusje o książce Czasem czuły, czasem barbarzyńca

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Alfabet tytułów
G jak   Gra o tron Gra o tron
47 min. temu
O męskości współcześnie: książki, po które warto sięgnąć
Bardzo ciekawe zestawienie książek. Niektórzy niestety wciąż ignorują specjalistów i statystyki i współczesne problemy. Szkoda. Ignorowanie pewnych realnych zjawisk i problemów nie oznacza jednak, że ich nie ma czy ze znikną. Zastanawia mnie skąd u niektórych ten brak otwartości czy też brak przyzwolenia na różnorodność nie tylko w kwestii męskości, ale i kobiecości....
4 tyg. temu
Czytamy w weekend
Przeczytane: znakomita Ściana  - z serii: „Po nieznanej apokalipsie na świecie pozostał tylko jeden człowiek”  oraz wstrząsający Biały głód Czytany: poetycki jak zawsze Tabucchi Robi się coraz później. Powieść w formie listów
13 tyg. temu
Książki o rozwoju osobistym, które motywują do działania
Warto wspomnieć też o książce Biblia Negocjacji. Nowa pozycja, ale naprawdę warta swojej ceny.  Autor tej książki to doświadczony negocjator i przedsiębiorca, który po 22 latach pracy postanowił podzielić się swoją wiedzą.
1 rok temu
Czytamy w weekend
Sięgam po chronologicznie trzecią powieść Haruki Murakamiego  Przygoda z owcą Przygoda z owcą i kontynuuję polskie urban fantasy w czasach zaboru, czyli  Adept Adept.
3 lata temu
Czytamy w weekend
 Zakłamane życie dorosłych Zakłamane życie dorosłych oraz  W oblężeniu. Życie pod ostrzałem na sarajewskiej ulicy W oblężeniu. Życie pod ostrzałem na sarajewskiej ulicy
3 lata temu
Pokazuje 6 z 8