youstyna

Książka Idiomy polsko-angielskie zawiera: polskie i angielskie idiomy i wyrażenia podobne ponad 1200 haseł głównych około 2000 wyrażeń-objaśnienia haseł w języku polskim i angielskim przykłady użycia wyrażeń z kontekstem w języku polskim i angielskim? pełny indeks w języku polskim i angielskim. Doskonały zbiór idiomów dla każdego Polaka uczącego się języka angielskiego, a także dla obcokrajowców uczących się języka polskiego, jak również dla lektorów, nauczycieli i tłumaczy zawodowych.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-90079545-idiomy-polsko-angielskie

źródło okładki: http://bonito.pl/k-90079545-idiomy-polsko-angielskie