My Little Island 1 Pupil's Book

Wydawnictwo: Pearson
youstyna

My Little Island 1. Pupil's Book + CD – opis wydawcy to niezwykła i intensywna przygoda z angielskim dla przedszkolaków. Dzieci poznają bajkową wyspę, a na niej bohaterów w swoim wieku, z którymi mogą się utożsamiać. Tematy rozdziałów są bliskie dzieciom, np: zwierzęta, mój pokój, moje zabawki, moja twarz itp. Urokliwa wiewiórka Sammy the Squirrel (również jako pacynka) pomaga maluchom w...

My Little Island 1. Pupil's Book + CD – opis wydawcy

Urokliwa wiewiórka Sammy the Squirrel (również jako pacynka) pomaga maluchom w poznawaniu języka, oczywiście o ile nie jest właśnie w tarapatach!

Różnorodność zabaw ruchowych wspomagających przyswajanie języka ułatwia dzieciom zrozumienie i zapamiętywanie.

Nauka wartości to stały element każdej lekcji. Przy pomocy prostej rymowanki i obrazka dzieci zachęcane są do odkrywania właściwych postaw w różnych sytuacjach.

Dodatkowe gry (matching, sorting, multiple choice, painting, look & find) na CD-ROM-ie oraz możliwość obejrzenia krótkich filmów wideo razem z rodzicami sprawiają, że dzieci chętnie zabierają CD-ROM do domu, aby pochwalić się swoimi postępami. Na płycie znajdują się także nagrania do historyjek z podręcznika (Story Time).

źródło opisu: http://bonito.pl/k-90566673-my-little-island-1-pupil-s-book-cd

źródło okładki: http://bonito.pl/k-90566673-my-little-island-1-pupil-s-book-cd