Lucy Caterpillar on the farm

Wydawnictwo: Myślanki
youstyna

Drodzy Rodzice i Nauczyciele! Oddajemy w Wasze ręce książeczkę do nauki języka angielskiego, która została stworzona z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. Na podróż Lucy składa się dziewięć przygód tematycznych. Każdy stanowi punkt wyjścia do nowych językowych odkryć. Dzieci poznają nowe angielskie słowa oraz zwroty i w twórczy sposób towarzyszą naszej bohaterce. Pomagają im w tym obrazki - wydzieranki do naklejania. Forma książeczki zachęca też do ćwiczenia spostrzegawczości i wyobraźni oraz dodawania czegoś od siebie przez dorysowywanie i kolorowanie.