Żyć różańcem

Wydawnictwo: POLWEN
Living the Rosary
religia
Michu

Ojciec John Phalen CSC jest jednym z czołowych współczesnych kaznodziejów nauczających o Różańcu. Zachęca Czytelników do praktykowania tej modlitwy, zwanej często Ewangelią w miniaturze, i otwarcia oczu i serc na Bożą obecność w ich codziennym życiu. „Tajemnice Różańca w równym stopniu dotyczą chwili obecnej, jak i zdarzeń sprzed wielu lat. Książka ojca Johna Phalena pomoże ci połączyć z nimi...

„Tajemnice Różańca w równym stopniu dotyczą chwili obecnej, jak i zdarzeń sprzed wielu lat. Książka ojca Johna Phalena pomoże ci połączyć z nimi twoją teraźniejszość i stokrotnie wzbogacić twoją modlitwę różańcową”.

Mitch Finley,
autor The Rosary Handbook

„Moje dwie ulubione postaci to święty Jan Paweł II oraz ojciec Patrick Peyton CSC. Łączył ich silny kult Maryi oraz Różańca. Ojciec John Phalen CSC dzieli z nimi umiłowanie Maryi i Jej łagodnej drogi do Chrystusa, czyniąc to w swoim nauczaniu, tekstach, życiu modlitewnym, wreszcie w niniejszej książce. Ma o­n dar odnoszenia tajemnic Różańca do naszego życia. Jestem przekonany, że serca Czytelników poruszy echo radości, światła, cierpienia oraz chwały Pana naszego i jego błogosławionej Matki, Maryi”.

o. Willy Raymond CSC,
dyrektor Family Theater Productions