Zwierzęta egzotyczne

Wydawnictwo: Edra Urban & Partner
flora i fauna
youstyna

Podręcznik ten powstał w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie zwierzętami egzotycznymi. Czytelnik znajdzie w nim wiele istotnych informacji na temat biologii, hodowli, a także diagnostyki i leczenia poszczególnych gatunków zwierząt. W książce opisane zostały główne grupy zwierząt egzotycznych, między innymi ryby ozdobne, płazy, węże, jaszczurki, ptaki i małe gryzonie. W jednym z rozdziałów autorzy dzielą się praktycznymi radami, w jaki sposób wyposażyć i jak przygotować gabinet do badania zwierząt egzotycznych.
Pozycja z pewnością będzie bardzo przydatna dla lekarzy weterynarii specjalizujących się w leczeniu zwierząt egzotycznych, a także dla lekarzy prowadzących praktyki mieszane.

źródło opisu: edraurban.pl

źródło okładki: edraurban.pl