Klara kreatywna krowa. Rymowane opowieści o zwierzątkach

Wydawnictwo: Yoyo Books
youstyna

Życie w gospodarstwie może być niezłą przygodą. Zwierzęta, które żyją w gospodarstwie Jacka wiedzą o tym najlepiej. Każde z nich jest inne, ale nie przeszkadza im to w przyjaźni jaką wzajemnie się darzą. Są zawsze chętne do pomocy i spędzania razem czasu. Poznaj ich fascynujące i pełne zaskakujących zwrotów akcji przygody. Spis treści: - Klara, kreatywna krowa - Ola, nieśmiała owca - Morris,...

Spis treści:
- Klara, kreatywna krowa