historie biblijne
youstyna

Pierwsza na rynku księgarskim książka przeznaczona do pracy katechetycznej z dziećmi i młodzieżą niesłyszącą. Autorka wykorzystała tu swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe – jako surdopedagog i katecheta pracuje na co dzień w jednym ze specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych w Krakowie. Cuda Pana Jezusa to zbiór tekstów biblijnych dostosowanych do odbioru przez osoby niesłyszące,...

Cuda Pana Jezusa to zbiór tekstów biblijnych dostosowanych do odbioru przez osoby niesłyszące, napisany prostym, zrozumiałym językiem. Przepiękne ilustracje wykonane przez niesłyszącą uczennicę Joannę Łapkę oraz zestawy ćwiczeń dodatkowo pomagają lepiej zrozumieć i utrwalać treść lektury. Książka z przeznaczeniem do pracy katechetycznej w szkole, ale również do pracy w rodzinie, może być pomocna do pracy w wychowaniu religijnym w każdym domu.

źródło opisu: http://sklep.stanislawbm.pl/pl/p/Cuda-Pana-Jezusa-Urszula-Wojcik/284

źródło okładki: http://sklep.stanislawbm.pl/pl/p/Cuda-Pana-Jezusa-Urszula-Wojcik/284