Ciąża, poród, macierzyństwo

Wydawnictwo: Printex
youstyna

Polecamy Państwu, a zwłaszcza przyszłym mamom praktyczne kompendium niezbędnej, rzetelnej wiedzy na temat planowania rodziny, świadomego macierzyństwa, rozwoju płodu, pierwszych miesięcy życia dziecka. Książka przekazuje bardzo przydatne wskazówki i porady dotyczące przygotowania się do ciąży, udziela psychologicznego wsparcia, tak, aby ciąża i poród nie kojarzyły się z lękiem i bólem, ale były szczęśliwym, niezapomnianym przeżyciem.

Ania | 2017-02-23
Przeczytana: 22 lutego 2017