Kodeks karny. Kodeks postępowania karnego : teksty jednolite wraz z indeksem rzeczowym

Seria: Edycja Prokuratorska
Wydawnictwo: C.H. Beck
837483188X
biznes, finanse

Seria Edycja Prokuratorska stanowi doskonałą pomoc przede wszystkim dla prokuratorów, ale także dla sędziów, aplikantów, adwokatów i wszystkich tych, dla których znajomość obowiązujących przepisów prawa karnego materialnego i procesowego stanowi warunek prawidłowego wykonywania zawodu. Artykuły opatrzone hasłami, które praktycznie informują o treści przepisu, ułatwiają szybką orientację w kodeks

Palishman | 2012-12-19

Kryminał nadmiernie przeciążony opisami procedur oraz kar. Ciężki język, całość bardziej przypomina przepisy prawne niż literaturę. Lektura po którą sięga się tylko w razie konieczności.

Barocco | 2014-05-17
Antoni Leśniak | 2013-02-17