Dyskusje o książce Moby Dick

zabawa z tytułami
 Endymion Endymion
5 godz. temu
Znajdź książkę
 Poradnik dla smoków. Żywienie i wychowywanie ludzi Poradnik dla smoków. Żywienie i wychowywanie ludzi Proszę o okładkę z samurajem.
5 godz. temu
Pokaż mi książkę, która...
 Czarna owca Czarna owca Pokaż mi książkę, którą lubisz, ale resztę dzieł jej autora już nie bardzo.
1 rok temu
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
Czytamy w weekend
"Jarosław, na pewno nie posiadasz tej umiejętności, co czytelnik Falko - rozpoznaje książkę po okładce!" Szanowna Pani, zapewniam, że Pani także tę umiejątność posiada. Tylko ją tu wyklaruję, by oszczędzić Pani utknięcia na mieliźnie komercyjnego szrotu - jeśli na okładce widnieje atrakcyjna dziewczyna z kubkiem herbaty/kawy/innego hygge trunku: to mamy do czynienia z...
6 lata temu
Czytelnicze podsumowanie 2016 roku
Ilościowo było tego dość mało w porównaniu do przedmówców bo zaledwie 29 książek, w tym 2 ebooki. Największe pozytywy to:  Łuk triumfalny Łuk triumfalny  Folwark zwierzęcy Folwark zwierzęcy  Pod gołym niebem
7 lata temu
Pokazuje 6 z 9