Dyskusje o książce Powrót do Howards End

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Szukam książek o miłości z większą różnicą wieku! :)
Temat wykopany z zaświatów, to i ja dorzucę, bo może ktoś kiedyś coś w bliżej nieokreślonej przyszłości:  Tysiąc wspaniałych słońc Tysiąc wspaniałych słońc Nie jest o miłości, ale o aranżowanym małżeństwie nastoletniej dziewczyny i dorosłego mężczyzny.
2 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (PAŹDZIERNIL 2019)
 Psychoterapia dziś Rozmowy  Wykluczeni  Maria Curie  One płoną j[bookCover]4882887aśniej[/bookCover]  Czasem czuły, czasem barbarzyńca  Pięć toastów Hannigana[/bookCover[bookCover]168846
4 lata temu
Pisarze skazani na ekranizacje
Nicholas Sparks jak sądze też pasuje, jeśli zakładamy, że mowa o książkach które już zostały sfilmowane - jego książki są i jak sądze będą ekranizowane. Wspomnę przynajmniej "Pamiętnik", "List w butelce", "I wciąż ją kocham", które tworzą tylko część pracy Sparksa, która została przeniesiona do kin.
10 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (I kwartał 2013)
Marcowy stosik z podsumowaniem. :) http://szeptksiazek.blogspot.com/2013/04/podsumowanie-marca-2013.html
11 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (III kwartał 2012)
Z biblioteki:  Myszy i ludzie Myszy i ludzie  Córka Rembrandta Córka Rembrandta
19075