Historia myśli ekonomicznej - Landreth Harry Colander David C.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
biznes, finanse

Drugie, uzupełnione wydanie podręcznika akademickiego do obowiązkowego przedmiotu na wszystkich uczelniach ekonomicznych. Od lat figuruje na listach lektur i cieszy się uznaniem na polskim rynku. zawiera kompendium wiedzy o historii myśli ekonomicznej, bardzo przydatne zarówno dla studentów wyższych uczelni społeczno-ekonomicznych, jak i dla praktyków menedżerów, polityków, dziennikarzy i wszystkich osób pragnących zrozumieć zjawiska gospodarcze zachodzące we współczesnym świecie.

Adam Kaim | 2013-01-14
eterchi | 2012-11-20