6 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
8320814715
biznes, finanse

Podręcznik jest przeznaczony przede wszystkim dla studentów kierunków turystycznych uczelni różnych typów. Autor w książce przedstawia definicję turystyki i jej podział, czynniki rozwoju turystyki w skali krajowej i międzynarodowej, problemy rynku i ruchu turystycznego, współzależności turystyki i gospodarki narodowej, zagadnienie usług turystycznych, funkcje współczesnej turystyki, bilans jej kosztów i korzyści, ochronę prawną konsumentów produktów turystycznych oraz regulacje prawne w dziedzinie turystyki.

Witox | 2013-03-18

Bardzo mi się przydała gdy studiowałem turystykę i rekreację, znajduje się w niej bardzo dużo przydatnych informacji. Polecam

Meliana | 2014-12-16
Przeczytana: 2012 rok