Rosyjska korespondencja handlowa

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320813085
biznes, finanse

Ksiażka umożliwia opanowanie języka rosyjskiego z zakresu szeroko rozumainej działalności hjandlowej. Podano w niej teksty dotyczące różnych sytuacji związanych z taką fdziałalnością oraz przedstawiono poszczególne etapy zawierania i realizacji kontaktów handlowych. W każdym rozdziale znajduja się najbardziej przydatne wzory listów i ćwiczenia, które pozwalają sprawdzić opanowanie materiału i ugruntować wiedzę, oraz słowniczki najczęściejj używanych zwrotów.

tusia18 | 2016-10-16
ahata | 2011-11-08