Rachunkowość podatkowa

Wydawnictwo: Difin
biznes, finanse

Celem opracowania jest przedstawienie wzajemnych relacji między prawem bilansowym i prawem podatkowym i wynikających z tego porównania różnic w ujmowaniu kosztów, przychodów i ustalaniu wyniku wedłu przepisów ustawy o rachunkowości oraz ustawy o podatku dochodowym do osób prawnych, oraz wynikających z nich konsekwencji dla prowadzenia ksiąg rachunkowych, sporządzania deklaracji CIT oraz rozliczania odroczonego podatku dochodowego.

Getos | 2012-03-30
Przeczytana: 2008 rok