Klub sześciolatka. Część 3

Wydawnictwo: Aksjomat
youstyna

o "Klubu sześciolatka" zapraszamy dzieci, które lubią zabawę z naklejkami. W każdej książeczce z serii znajduje się wiele zróżnicowanych i ciekawych łamigłówek edukacyjnych rozwijających wyobraźnię dzieci, ich orientację w przestrzeni oraz umiejętność logicznego myślenia. Są tu także proste działania matematyczne, historyjki obrazkowe, zadania na spostrzegawczość i wzbogacające wiedzę o...

o "Klubu sześciolatka" zapraszamy dzieci, które lubią zabawę z naklejkami.

W każdej książeczce z serii znajduje się wiele zróżnicowanych i ciekawych łamigłówek edukacyjnych rozwijających wyobraźnię dzieci, ich orientację w przestrzeni oraz umiejętność logicznego myślenia. Są tu także proste działania matematyczne, historyjki obrazkowe, zadania na spostrzegawczość i wzbogacające wiedzę o świecie. "Klub sześciolatka" to wspaniały sposób na dobrą zabawę, rozwijanie wiedzy i zdobywanie nowych umiejętności.