Uczymy się czytać

Wydawnictwo: Greg
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
youstyna

Nauka czytania przebiega metodą sylabową, która jest najskuteczniejszym sposobem opanowania płynnego czytania. Ciekawe czytanki, zadania, rebusy, łamigłówki, bardzo atrakcyjne ilustracje, naklejki wielokrotnego użytku - skutecznie uprzyjemniają naukę.

testolandia | 2017-04-02
Na półkach: Przeczytane, Synek czyta
Przeczytana: 02 kwietnia 2017

Warto oswajać malucha z czytaniem, ale tak by nauka była dla niego frajdą, a nie drogą przez mękę. Książeczka "Uczymy się czytać" w bardzo prosty sposób prezentuje literki, które kolejno łączą się w sylaby i całe słowa. Dzięki różnorodności zadań dziecko się nie nudzi, a nauka przebiega sprawniej i w miłej atmosferze. Mamy tutaj m.in. kolorowanie, szukanie rzeczy z daną litrą, labirynty, wykreślanki, odnajdowanie różnic, łączenie w pary, rysowanie, rebusy, łamigłówki oraz rysowanie po śladzie. Jak sami widzicie zadań jest dużo i mają różny poziom trudności. Całość jest czarno - biała. Do książeczki dołączono jednak kolorowe naklejki wielokrotnego użytku z literkami, które spodobają się dzieciom i skutecznie uprzyjemniają naukę. Polecamy

Na półkach