Angielski Samouczek Do pracy w Europie i USA

Wydawnictwo: Ex Libris

Z tą książką możesz porozumiewać się po angielsku od pierwszej chwili - podręcznik został napisany według specjalnej metody praktycznego przyswajania i wykorzystywania wiedzy wcześniej nabytej. Tą właśnie metodą uczy się angielskiego Polonia w USA i Kanadzie. Teraz mogą z niej skorzystać Polacy w kraju wybierający się do pracy za granicą, gdzie język angielski jest powszechnie znany i używany: Niemcy, Szwecja, Norwegia, Belgia, Holandia, Dania, etc.

| 2016-06-15
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam