Jake i piraci z Nibylandii. Hałas hula

Seria: Moja bajeczka [Egmont Polska Sp. z o.o.]
Wydawnictwo: Egmont Polska
Leksi88

Czy bajka jest duża, czy mała, ma swoją magiczną moc, dlatego proponujemy serię Moja bajeczka, która może towarzyszyć dzieciom w domu, na spacerze, czy w podróży. Poczytaj i na moment przenieś się razem z dzieckiem w bajkowy świat!
Poznajcie przygody Pirata Jake'a!

źródło opisu: Egmont, 2013

źródło okładki: https://sklep.egmont.pl/ksiazki/bohaterowie/p,hala...»

Keenyah | 2017-04-10
Na półkach: Przeczytane, Z Maksiem :)
Przeczytana: 2017 rok

Już jakiś czas temu syn przestał oglądać w telewizji "Jake i piraci z Nibylandii", lecz gdy zobaczył książeczkę w bibliotece miejskiej, to nie mógł się powstrzymać, żeby jej nie wypożyczyć.
Książeczka króciutka, ale bardzo ciekawa - o dziwo nawet dla 7-mio latka.
Polecam

pasjonatka | 2017-03-11

Do stu tysięcy anemicznych anemonów, ta książeczka jest świetna!:) Historia o tym jak Kapitan Hak nie mógł zasnąć bo według niego Fajtek zbyt głośno grał na organkach. Organki porwała małpa, więc pognali za nią, a jak już ją dogonili, to na szczęście udało im się ubić z nią kokosowy interes - marakasy (wykonane z kokosów) za organki. W konsekwencji Fajtuś razem z małpą zagrali Kapitanowi Hakowi cichą kołysankę a ten zasnął i smacznie chrapał niczym stary mors;-) Cóż tu dużo pisać, mali fani "Jake i piraci" będą zachwyceni.