Jake i piraci z Nibylandii. Hałas hula

Okładka książki Jake i piraci z Nibylandii. Hałas hula
Walt Disney Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Moja bajeczka [Egmont Polska Sp. z o.o.] literatura dziecięca
16 str. 16 min.
2011-01-01
16 min.

Okładka książki Mała syrenka Tom Anderson, Walt Disney
Ocena 7,3
Mała syrenka Tom Anderson, Walt ...

Już jakiś czas temu syn przestał oglądać w telewizji "Jake i piraci z Nibylandii", lecz gdy zobaczył książeczkę w bibliotece miejskiej, to nie mógł się powstrzymać, żeby jej nie wypożyczyć.
Książeczka króciutka, ale bardzo ciekawa - o dziwo nawet dla 7-mio latka.
Polecam

Książeczka króciutka, ale bardzo ciekawa - o dziwo nawet dla 7-mio latka.
Polecam

Do stu tysięcy anemicznych anemonów, ta książeczka jest świetna!:) Historia o tym jak Kapitan Hak nie mógł zasnąć bo według niego Fajtek zbyt głośno grał na organkach. Organki porwała małpa, więc pognali za nią, a jak już ją dogonili, to na szczęście udało im się ubić z nią kokosowy interes - marakasy (wykonane z kokosów) za organki. W konsekwencji Fajtuś razem z małpą zagrali Kapitanowi Hakowi cichą kołysankę a ten zasnął i smacznie chrapał niczym stary mors;-) Cóż tu dużo pisać, mali fani "Jake i piraci" będą zachwyceni.

Dodaj cytat z książki Jake i piraci z Nibylandii. Hałas hula