Kwadratolandia. Matematyczne przygody

Wydawnictwo: Elitmat
9788392481911
youstyna

„Kwadratolandia. Matematyczne przygody” to publikacja adresowana do szerokiego grona odbiorców. Będzie nieocenioną pomocą dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich, którzy chcą samodzielnie rozwijać umiejętności matematyczne. Treści zawarte w tej książce umożliwią dobre przygotowanie do Matematycznych Mistrzostw Polski Dzieci i Młodzieży "Kwadratura Koła" oraz innych konkursów matematycznych.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!