Co warto wiedzieć o przyrodzie

Seria: 64 strony w kolorze
Wydawnictwo: Greg
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Indianka

Co warto wiedzieć o przyrodzie to najlepsza książka dla dzieci, które chcą się dowiedzieć, skąd się bierze deszcz, dlaczego pada śnieg, co to jest zorza polarna, czym się różni las iglasty od liściastego... To jedyna na rynku pozycja, zawierająca mądre i dostosowane do odpowiedniego wieku dzieci rymowanki, które odpowiadają na wszystkie pytania związane z wyglądem naszej planety, zjawiskami pogodowymi, porami roku oraz panującym klimatem.
Dzięki Co warto wiedzieć o przyrodzie mali obserwatorzy natury dowiedzą się wielu ciekawostek o otaczającym nas świecie, a przy okazji będą się doskonale bawić.
Piękne, ilustrowane wydanie na kredowym papierze oraz rzeczywiste zdjęcia opisywanych zjawisk z pewnością będą stanowiły nie lada gratkę dla ciekawskich maluchów! Serdecznie polecamy!

źródło opisu: Od Wydawcy

źródło okładki: Źródło własne

Indianka | 2016-04-25
Przeczytana: kwiecień 2016

Moja druga książka wydana przez Wydawnictwo Greg. Zawiera wierszyki, które opisują zjawiska pogodowe oraz ukształtowanie terenu w sposób zrozumiały dla maluchów, a jednak z nauką w tle. Namęczyłam się przy nich sporo ;) Polecam!

Basia_Pelc | 2017-04-20
Przeczytana: 20 kwietnia 2017