Dyskusje o książce Obce matki

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
 Zapchlony Kundel jest zakochany Zapchlony Kundel jest zakochany Proszę o okładkę z piętrowym czerwonym autobusem.
1 tydz. temu
Czytaliśmy w weekend – podsumowanie 2023 roku
Te książki Chmielewskiej, które ostatnio czytałam są okropne. Przykro mi to pisać, bo w przeszłości przeczytałam wiele świetnych i zabawnych książek jej autorstwa. Coś się z czasem popsuło... Natomiast "Empuzjon" w klimatach sanatoryjno - uzdrowiskowych i pod wieloma względami doskonały.
17 tyg. temu
Czytamy w weekend
Staram się doczytać to "wybitne dzieło"  Mister Mister, ale chyba polegnę, bo nawet nie ma sensu tego krytykować (w sensie - sens jest zawsze, bo warto wyrazić swoje zdanie, ale to było do przewidzenia, że będzie tragicznie). Czyta się strasznie ciężko (chociaż chyba trochę lepiej niż Gray jest to napisane,...
4 lata temu
Saga rodzinna- co polecacie?
 Cashelmara Cashelmara  Rodzina Palliserów Rodzina Palliserów  Żony i córki Żony i córki  Lata beztroski Lata beztroski  Tajemnica zamkuTajemnica zamku  Cena szczęścia Cena szczęścia  Prawdziwa miłość
Czytamy w weekend
Pierwsza połowa mega mnie wkręciła,ale później momentami już trochę się nudziłam. Mimo wszystko warto przeczytać :)
52 ksiązki
jakby ktoś chciał sprzedawać przeczytane książki i ma fejsa zapraszam do grupy sprzedażowej https://www.facebook.com/groups/382776902296851/ :)
5 lata temu
Pokazuje 6 z 10