rozwiń zwiń

Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
 Orły Imperium Orły Imperium
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Czerwiec 2019)
Z biblioteki:  Wada  Zranić marionetkę Zakupy:  Długi film o miłości. Powrót na Broad Peak  Tylko przeżyć. Prawdziwe historie rodzin polskich żołnierzy  Epoka milczenia. Przedwojenna Polska, o której wstydzimy się mówić
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (kwiecień 2018)
Imieninowe prezenty książkowe!  iusz Geniusz  Dżentelmen w Moskwie Dżentelmen w Moskwie  Mały Przyjaciel Mały Przyjaciel  Zapomniany Legion
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Sierpień 2017 )
Łowca promocji, 4 tytuły (+ wysyłka) = 49,40 zł :D  Czarna ziemia. Holokaust jako ostrzeżenie Czarna ziemia. Holokaust jako ostrzeżenie  Carnivia. Bluźnierstwo Carnivia. Bluźnierstwo  Przypadki. Robert Janowski, jakiego nie znacie, w szczerej rozmowie z Marią Szabłowską
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Maj 2017 )
A gdzie i w jakiej cenie dorwałaś "Atlas chmur" w tym wydaniu? :) Pytam, bo szukam dla siebie, a wszędzie ceny zwalają z nóg :(
Czytamy w weekend
Miłej lektury :)