Konie rasowe. Przewodnik po wszystkich rasach koni

Wydawnictwo: Elipsa
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
agata031

Bogato ilustrowany przegląd wszystkich ras i typów koni, także mniej znanych.
Dokładne wyjaśnienia pochodzenia rasy i jej rozwoju.
Przy każdej rasie kraj pochodzenia, cechy charakterystyczne, przeznaczenie i zdolności.
Porady pielęgnacyjne.

źródło opisu: własne

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Tytus | 2019-02-11
Przeczytana: 11 lutego 2019

"Koń jaki jest, każdy widzi". To definicja z pierwszej polskiej encyklopedii, której autorem był ksiądz Benedykt Chmielowski. Ale w dzisiejszych czasach koń owszem jest, ale mechaniczny w silniku samochodu, a nie żywy na czterech nogach. Na szczęście są jeszcze przepiękne albumy w których można oglądać te najpiękniejsze zwierzę na świecie. W tym, oprócz fotografii są też przepiękne opisy i bardzo przydatne informacje dla wszystkich miłośników koni. Ech, te przepiękne ardeny i bretony... Serdecznie polecam!