Zespół Downa w XXI wieku

Wydawnictwo: Stowarzyszenie Bardziej Kochani

Książka przekazuje najświeższe informacje z różnych dziedzin związanych z tą wadą genetyczną. Przedstawia odkrycia genetyków, refleksje nad miejscem osób z niepełnosprawnością intelektualną w społeczeństwie, rozważania o seksualności, o różnych formach edukacji, problemach wychowawczych, ale także opis całkiem nowych społecznych zjawisk, takich jak choćby rozwijający się coraz intensywniej „przemysł terapeutyczny”. Z poszczególnych narracji przebija entuzjazm, poparty wiedzą, doświadczeniem i pomysłami na efektywną rewalidację i integrację społeczną osób z zespołem Downa. Do pracy nad książką udało się zaprosić grono znakomitych, twórczo i niekonwencjonalnie myślących, specjalistów.

Wydawnictwo: Bardziej kochani
ISBN: 9788391821275
Format: B5

źródło opisu: bardziejkochani.pl

źródło okładki: bardziejkochani.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!