One Night In London

Okładka książki One Night In London Sandi Lynn
Okładka książki One Night In London
Sandi Lynn Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform literatura obyczajowa, romans
CreateSpace Independent Publishing Platform
2016-02-01
2016-02-01
9781523819621

Lekka, zabawna wciągająca, jednak dość przewidywalna.

Lekka, zabawna wciągająca, jednak dość przewidywalna.

Miło, lekko i przyjemnie. Facet z problemami trafił na właściwą kobietę i boom. Czyż miłość nie jest wspaniała. Polecam.

Po przeczytaniu książki "One night in Paris", która podobała mi się o wiele bardziej, miałam duże oczekiwania. Rzadko mi się zdarza, żeby polubić bardziej główną bohaterkę niż bohatera. Chloe nie jest ideałem, lecz na tle innych bohaterek wyróżnia się dobrocią serca i tolerancją. Za to Sebastian to dla mnie "ciężki przypadek". Wie, że ma problemy, traumy i nie za dobrze się mu żyje. Wie również, że nie potrafi kochać i ciągle rani Chloe. Zamiast pójść po jakąś pomoc on nadal ucieka! A pozostali psiapsi Chloe nie lepsi. Ehh. Lekka lektura, pokazująca jak ważne jest, aby nie oceniać ludzi po ich wyglądzie i stylu życia. Polecam :)

Dlaczego jest przeciętna? Bo bohaterowie cały czas mówią o sobie jacy są: jestem niezależna, moje serce jest zamknięte, jesteśmy otwarci w sprawach seksu... O tym, że ktoś jest silny i niezależny decyduje jego zachowanie a nie to, że tak o sobie powie ;). Wg mnie słabo zbudowani bohaterowie.
Nie sprawdzałam daty ale może jest to historia z początków pracy pisarskiej pani Lynn? Bo ma wiele niedociągnięć. Wg mnie do przeczytania tylko jeśli wam się baaardzo nudzi :D

Fajna historia, bardzo przewidywalna, jednak fajnie się czytało, z resztą jak wszystkie książki Sandi Lynn. Szybko, płynnie. Polecam.

Standardowo on jest bogaty i przystojny, spedza z nia jedna noc oi nie ma zamiaru sie wiazac z kobieta na stale. Jednak nic nie poradze na to, ze uwielbiam ksiazki Sandi Lynn :)
Polecam!

Polecam!