Słoneczko

Cykl: Bajtki Wojtka (tom 1)
Wydawnictwo: Ridero
bajki

Czy zły czarownik może zdjąć z nieba słoneczko i wstawić tam małą dziewczynkę? No, nie wiem, ale w tej książeczce jest na to odpowiedź.

źródło opisu: https://ridero.eu/pl/sys/#!/book/56966a61080cb40128ad896b

źródło okładki: Ridero

Wojciech-Paweł Wiatr | 2016-04-13
Przeczytana: 28 lutego 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Słoneczko, to opowiadanie o dobrym sercu małego chłopczyka i złym czarowniku. Pokazuje, że właśnie to dobre serce potrafi zwyciężać strach, złe moce i zawsze prowadzi do dobrego zakończenia.

Diana | 2016-02-08
Przeczytana: 02 stycznia 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Wojtek napisał to dla pewnej młodej dziewczyny, która po śmierci babci przestała mówić. Wzruszająca opowieść o małym chłopcu i małej dziewczynce. Pokazuje, że nawet dzieci mają uczucia w swym sercu i są pełni do poświęceń. Myślę, że to bardzo filozoficzne podejście do życia. Autor ukazuje wyższe wartości które powinny istnieć w każdym z nas. Ale niestety jest ich coraz mniej.

Karolina | 2016-02-08
Przeczytana: 08 lutego 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Słoneczko, z pozoru bajka. Jednak to jest opowieść o miłości. Zwykłej niewinnej miłości, gdzie uczucie potrafi pozbyć się strachu i złamać wszelkie nakazy samozachowawcze rozumu. Mogą czytać dzieci i młodzież. To opowiadanie wnosi bardzo mądre wnioski, do których czytelnik powinien sam dojść. Bo miłość to nie znaczy brać. Miłość to umiejętność dawania , poświęcania się całym sobą.