zarządzanie kadrami

Wydawnictwo: C.H. Beck
biznes, finanse

Zarządzanie kadrami to publikacja, która w systemowy sposób przedstawia treści odpowiadające programom nauczania z przedmiotu: zarządzanie kadrami/zasobami ludzkimi/personelem itp. Szczególną uwagę zwrócono na możliwość wykorzystania przedstawionych idei i narzędzi w praktyce organizacyjnej. Książka stanowi podstawę merytoryczną do prowadzenia wykładów oraz ćwiczeń. Należy do kompletu 3 wspomagających się pozycji (podręcznik, ćwiczenia i słownik), tworzących pod względem treści spójną całość. Każda z nich może być wszakże, ze względu na ich charakter, wykorzystywana osobno, stosownie do potrzeb (forma, cel zajęć etc.).

Puchatka | 2015-01-17
Na półkach: 2015, Przeczytane