Rachel Rising #37

8 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
komiksy
angielski
Wkp

Rachel goes public with her secret in hopes of drawing out her killer. But the town's reaction to her extraordinary resurrection story is something she never expected!

źródło okładki: http://www.previewsworld.com/Catalog/JUL150859

Wkp | 2016-04-10
Przeczytana: 10 kwietnia 2016

ZMARTWYCHWSTANIE RACHEL 37

Po dłuższej przerwie od tej serii, jaką zrobiłem sobie nieco znużony już zejściem poniżej pewnego poziomu, powróciłem do niej i muszę przyznać, że urlop mi się przydał. Zabawa, jaką miałem, choć nie prezentująca genialnego poziomu pierwszych kilku, kilkunastu zeszytów, okazała się bardzo przyjemna.

Tym razem Rachel, można rzec, jest wielką nieobecną. Słyszymy ją, poznajmy jej relację, ale nie widzimy. To Lilith jest tą, którą obserwujemy, gdy rozważane są kwestie pozbycia się raz na zawsze Malusa. Jak pokonać zło, które nie umiera? Wieczność w przestrzeni kosmicznej wydaje się być dobrym rozwiązaniem. Rosjanie pewnie za odpowiednią opłatą są w stanie to zrobić. Jednak Rachel zastanawia coś innego – motywy Lilith.

Niezły scenariusz, pełen czarnego humoru, rewelacyjna kreska i wspomnienia emocji, jakie towarzyszyły kiedyś tej lekturze. Dla fanów niegłupich horrorów, które potrafią pokazać artystyczną duszę to pozycja jak...