Opracowanie pod redakcją Eugeniusza Czaplejewicza i Edwarda Kasperskiego zawiera: - wprowadzenie obu redaktorów - część I: wybór tekstów źródłowych (obszerne fragmenty dzieł autorstwa Michała Bachtina ułożone w sposób pozwalający na zapoznanie się z kluczowymi kwestiami poruszanymi przez autora) - część II: głosy o Bachtinie (autorstwa J.Kristevej, W.Iwanowa, A.Łunczarskiego, T.Todorova jak i...

- wprowadzenie obu redaktorów
- część I: wybór tekstów źródłowych
- część II: głosy o Bachtinie
(autorstwa J.Kristevej, W.Iwanowa, A.Łunczarskiego, T.Todorova jak i polskich literaturoznawców i historyków idei)

źródło opisu: Opis autorski.

źródło okładki: Zdjęcie autorskie.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!