(Bez)sens słabości. Dialog wiary z niewiarą o wykluczeniu.

Julia KristevaJean Vanier Wydawnictwo: W drodze nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Leur regard perce nos ombres
Piotr Wierzchołowscy
W drodze
Pedagogika specjalna religia niepełnosprawni niepełnosprawność odrzucenie humanizm
Leur regard perce nos ombres
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Piotr Wierzchołowscy

• WB 6
  • +
  • ✔ Lista życzeń...!!!
  • Psychologgia
  • O niepełnosprawności
  • Religijne
  • 🍃 Rozważania/ refleksje/ religia...

Jean Vanier (Bez)sens słabości. Dialog wiary z niewiarą o wykluczeniu. Zobacz więcej