rozwińzwiń

(Bez)sens słabości. Dialog wiary z niewiarą o wykluczeniu.

Okładka książki (Bez)sens słabości. Dialog wiary z niewiarą o wykluczeniu. Julia Kristeva, Jean Vanier
Okładka książki (Bez)sens słabości. Dialog wiary z niewiarą o wykluczeniu.
Julia KristevaJean Vanier Wydawnictwo: W drodze nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Leur regard perce nos ombres
W drodze
2012-01-01
2012-01-01
Piotr Wierzchosławski
Pedagogika specjalna religia niepełnosprawni niepełnosprawność odrzucenie humanizm

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Okładka książki Toksyczni rodzice Craig Buck, Susan Forward
Ocena 7,4
Toksyczni rodzice Craig Buck, Susan F...
Okładka książki Uważne współczucie Choden, Paul R. Gilbert
Ocena 7,4
Uważne współcz... Choden, Paul R. Gil...
Okładka książki Pokonać OCD czyli Zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne: praktyczny przewodnik Cherry Pedrick, Bruce M. Hyman
Ocena 6,9
Pokonać OCD cz... Cherry Pedrick, Bru...

• WB 6
  • +
  • ✔ Lista życzeń...!!!
  • Psychologgia
  • O niepełnosprawności
  • 🍃 Refleksje/ religia...
  • Czekają na półce

Jean Vanier (Bez)sens słabości. Dialog wiary z niewiarą o wykluczeniu. Zobacz więcej