(Bez)sens słabości. Dialog wiary z niewiarą o wykluczeniu.

Okładka książki (Bez)sens słabości. Dialog wiary z niewiarą o wykluczeniu.
Julia KristevaJean Vanier Wydawnictwo: W drodze nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Leur regard perce nos ombres
W drodze
2012-01-01
2012-01-01
Piotr Wierzchosławski
Pedagogika specjalna religia niepełnosprawni niepełnosprawność odrzucenie humanizm

Jean Vanier (Bez)sens słabości. Dialog wiary z niewiarą o wykluczeniu. Zobacz więcej