Dyskusje o książce Śmierć na otwartym morzu

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
52 książki w 2023 roku :-D
63/52   Rey Blanco. Biały Król Rey Blanco. Biały Król 64/52  Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach 65/52  www.1939.com.pl
15 tyg. temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Listopad 2017)
Pojechałam oddać przeczytane i przywlokłam następne:  Schronienie Schronienie  Sieroce pociągi Sieroce pociągi  Zimowy monarcha Zimowy monarcha  Nieprzyjaciel Boga
Czytamy w weekend
Zabrałam się za "Igrając z ogniem" - już po pierwszym rozdziale wiedziałam, że mi się spodoba. Lubię styl pisania Gerritsen. Za mną 6 rozdziałów a już tyle się wydarzyło :) Ale... nie oceniajmy z góry ;)
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Sierpień 2017 )
Łowca promocji, 4 tytuły (+ wysyłka) = 49,40 zł :D  Czarna ziemia. Holokaust jako ostrzeżenie Czarna ziemia. Holokaust jako ostrzeżenie  Carnivia. Bluźnierstwo Carnivia. Bluźnierstwo  Przypadki. Robert Janowski, jakiego nie znacie, w szczerej rozmowie z Marią Szabłowską
6 lata temu
Pięć kryminałów idealnych na wakacje
"Czarne minuty" Solaresa to świetna książka. Dla mnie to coś więcej niż kryminał. Gęsta atmosfera, świetnie sportretowane postaci i obraz Meksyku realny do bólu. Przy okazji Panie Wojciechu, pozdrawiam jako słuchacz audycji o antybohaterze w literaturze (i nie tylko) w Dwójkowej "Strefie literatury".