Trader VIC. Metody Mistrza Wall Street

Tłumaczenie: Jerzy Żabierek
Wydawnictwo: ABC
TRADER VIC. Methods of a Wall Street Master
biznes, finanse

Bestseller uznany w Stanach Zjednoczonych za najlepszą książkę dotyczącą inwestowania w 1992 r. Autor przedstawia w niej w zwięzły i klarowny sposób idee leżące u podstaw swych sukcesów inwestycyjnych.

Krystian | 2013-05-08
Przeczytana: 01 maja 2013

10 gwiazdek za ostatnie rozdziały z zakresu psychologii, które i tak mało kto zrozumie ;)

Mała uwaga - to na pewno nie jest książka dla początkujących. Jeśli chcesz od czegoś zacząć przygodę z bezpośrednimi inwestycjami na giełdzie, to nie jest pozycja dla Ciebie. Ewentualnie można na początku kariery zaglądnąć do rozdziałów dotyczących psychologii.

Łukasz Lelonek | 2015-03-21
Przeczytana: 21 marca 2015

Myliłby się ten, który sądzi,że to kolejna książka o tym jak pokonać rynek. Jest to coś więcej.

Książka poza poradami jak minimalizować ryzyko na giełdzie zawiera pokaźne rozdziały o systemie finansowym (z naciskiem na FED), jego ocenie z perspektywy Austrackiej Szkoły Ekonomicznej jak i rozdział dotyczący psychiki ludzkiej i wykorzystania jej do osiągnięcia szczęścia.

Z tego względu książka jest nie tylko dla tych, którzy próbują swoich sił na giełdzie ale dla wszystkich, którzy pragną osiągać cele w życiu.

Piotr | 2015-05-31

Jedna z lepszych książek o inwestowaniu, szczegółowo opisana metoda inwestowania autora - tzw. ABC

moneygrabbing | 2016-04-26
Matizz_2 | 2015-09-17