Wielka Ilustrowana Księga Cudów św. Jana Pawła II + CD

religia
LubimyCzytać

Unikatowe świadectwa. Autentyczne opisy cudów i otrzymanych łask. Bezpośrednie relacje uzdrowionych - to w całości materiał należący do dokumentacji procesu beatyfikacyjnego i kanonizacyjnego.Podczas ostatnich ośmiu lat, gdy chrześcijański świat czekał na kanonizację Jana Pawła II, do specjalnego biura w Rzymie docierało tysiące listów z różnych stron świata, świadczących o Jego świętości - poczta mailowa codziennie zapełniała się świadectwami uzdrowień i nawróceń dokonujących się za przyczyną Ukochanego Papieża. Do postulacji trafiały także listy i karteczki zostawiane przez pielgrzymów na grobie Jana Pawła II, podobnie jak obrazki malowane przez dzieci ? ich laurki i kartki. Ta ożywiona, serdeczna korespondencja jest fenomenem, który przez cały czas towarzyszył procesowi kanonizacyjnemu.Nadesłane świadectwa - a wśród nich niepublikowany dotąd mail, pisany na gorąco tuż po uzdrowieniu przez samą Floribeth Morę Daz - prezentujemy w Wielkiej ilustrowanej księdze cudów, która powstała właśnie po to, by udokumentować i na zawsze utrwalić niezwykłą historię Człowieka z dalekiego kraju, który zmienił bieg historii, a przede wszystkim zmienił każdego z nas.Wielka ilustrowana księga cudów, ubogacona wywiadem z postulatorem procesu, ks. Sławomirem Oderem, i kalendarium życia Jana Pawła II, jest kontynuacją serii książek proponowanych przez Wydawnictwo Św. Stanisława BM, które w ubiegłych latach stały się bestsellerami na rynku wydawniczym.Wielu poczuło na policzku dotyk Jego ojcowskiej dłoni, niektórzy zamienili z Nim kilka słów lub wymienili tylko jedno spojrzenie, ale nawet jeśli stałeś gdzieś daleko w tłumie i tylko przez chwilę widziałeś Jego białą postać, jesteś szczęśliwy... Spraw, by ta chwila trwała.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!