Moja Pierwsza Komunia

komiksy
LubimyCzytać

Pierwsza Komunia Święta to wydarzenie starannie przygotowane i wyczekiwane przez dzieci. Przyjęcie sakramentu Eucharystii to ich pierwszy osobisty krok na drodze wiary. To zaproszenie do życia pod znakiem miłości, jedności i radości.Proponowany przez nas album ma upamiętniać ów niezwykły dzień. Dziecko znajdzie w nim między innymi najważniejsze modlitwy chrześcijańskie oraz propozycje zajęć, które pomogą mu głębiej przeżyć to wielkie Święto.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!