Drogi wiary. Zamyślenia

Wydawnictwo: WAM
religia
LubimyCzytać

Wiara nie jest dodatkiem do życia, jest samym życiem. Mogę więc powiedzieć: "tak żyję, bo jestem człowiekiem wierzącym". Moja wiara to droga przez życie, które dla nikogo, zwłaszcza w dzisiejszych czasach nie jest proste i łatwe. Wiara to nie jest jednak jakaś magiczna różdżka, która sprawia, że wszelkie trudności znikają, a życie staje się łatwe i przyjemne, bo przeżywane pod parasolem Bożej Opatrzności. W wierze jednak człowiek znajduje siłę i światło, by przetrwać nawet najtrudniejsze chwile.Jezus, zawsze Ten sam, chce się stale z nami spotykać i prowadzić nas drogami wiary.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!