Słownik polsko-angielski, angielsko-polski pojęć i kontekstów matematycznych. Zeszyt 12

Wydawnictwo: Bila
LubimyCzytać

Słownik polsko-angielski, angielsko-polski pojęć i kontekstów matematycznych to ważna i niezwykle potrzebna pomoc naukowa dla studenta.Słownik umożliwia korzystanie z literatury matematycznej napisanej w języku angielskim. Zawiera ponad 2000 pojęć i kontekstów matematycznych z zakresu Matematyki Wyższej i Podstawowej. Niewielki, poręczny rozmiar słownika, pozwala zabrać go ze sobą wszędzie gdzie może być potrzebny.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!