Monachium i Bawaria. Przewodnik Pascal Lajt

Okładka książki Praga Sławomir Adamczak, Dorota Chmielewska, Katarzyna Firlej-Adamczak
Praga Sławomir Adamczak,&...
Okładka książki Chorwacja Sławomir Adamczak, Krzysztof Bzowski, Katarzyna Firlej-Adamczak
Chorwacja Sławomir Adamczak,&...
Okładka książki Czarnogóra Sławomir Adamczak, Krzysztof Bzowski, Magdalena Dobrzańska-Bzowska, Katarzyna Firlej-Adamczak
Czarnogóra Sławomir Adamczak,&...
Okładka książki Czarnogóra Sławomir Adamczak, Krzysztof Bzowski, Katarzyna Firlej-Adamczak, Łukasz Gołębiewski, Łukasz Orbitowski
Czarnogóra Sławomir Adamczak,&...

Moim zdaniem ten przewodnik pomoże w zaplanowaniu ciekawej wycieczki. Opisano tu miejsca i atrakcje dość pobieżnie i na pewno trzeba doczytać więcej o interesujących nas punktach, ale jest dobrym wyjściem.

Jej ocenę pozostawiłam sobie specjalnie jak przyjadę z Monachium, bo właśnie pod kątem wyjazdu została zakupiona. Niestety muszę powiedzieć, ze się nie sprawdziła. O przewodnika oczekuję sensownej mapki, najlepiej z oznaczonymi ciekawymi miejscami do zwiedzania, zdjęć obiektów, aby ich nie szukać, gdyż nie zawsze ma się dostęp do Internetu, oraz przede wszystkim więcej treści. Treść może i owszem była, ale prawie na temat samej Bawarii. Książka Monachium i Bawaria powinna nazywać się Bawaria, z niewielką częścią Monachium. Munchen, to jakieś 40 stron, a od tego jeszcze trzeba odjąć wstęp niezwiązany z miastem. Stolica Bawarii ma nam wiele do zaoferowania. Tydzień byłoby mało aby zwiedzić tylko te najciekawsze zakątki.
Poradnik bardzo pobieżnie pisany, trochę tak na szybkiego. Podczas podróży niestety nie sprawdził się. Korzystałam z darmowych przewodników otrzymanych w Deutsche muzeum, albo z informacji pozyskanych wcześniej w Internecie.

• Podróżnicze
  • Podróże.....Podróżniczki.....Podróżnicy