Peru i Boliwia. Praktyczny przewodnik

Wydawnictwo: Pascal
LubimyCzytać

PERU i BOLIWIA – setki kilometrów plaż i ośnieżone andyjskie giganty, tropikalne amazońskie lasy i podniebne Altiplano, suche jak pieprz pustkowia i największe wysokogórskie jezioro świata, pozostałości fascynującej cywilizacji Inków i piękne kolonialne miasta.Praktyczny Przewodnik dla PodróżnikówOddajemy Ci w ręce nasz najpełniejszy przewodnik po Peru i Boliwii. Zapakowaliśmy do niego mnóstwo niezbędnych informacji tak, jak pakuje się plecak przed wielką wyprawą. Nie zamieściliśmy w nim wielu zdjęć, bo woleliśmy wyczerpująco opowiedzieć Ci o tym, co warto zobaczyć i czego doświadczyć w tych krajach. Aby Twój bagaż był lżejszy, specjalnie wybraliśmy bardzo lekki papier, niemęczący oczu nawet w ostrym słońcu.Ten przewodnik pomoże Ci zaplanować podróż i zaprowadzi do wszystkich miejsc, które chciałbyś odwiedzić.PERU i BOLIWIA nie będą miały przed Tobą żadnych tajemnic.To nasz najlepszy przewodnik, bo:* znajdziesz w nim bardzo szczegółowe informacje* sam zaplanujesz ambitną wyprawę* odkryjesz miejsca, do których nie trafią zwykli turyści.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

certaindeath | 2016-04-16
Przeczytana: 16 kwietnia 2016

Świetny przewodnik. Zawiera szczegółowe informacje no i przede wszystkim jest wydrukowany na lekkim papierze, dzięki czemu książka nie waży wiele i można ją zabrać ze sobą. Jedyne, do czego można się przyczepić to wydanie przewodnika po Peru i Boliwii w jednej książce (utrudnia to poszukiwanie informacji) oraz brak zdjęć i planów miast.