Ustawa o swobodzie działalności gospodarczej. Komentarz

LubimyCzytać

Komentarz do ustawy o swobodzie działalności gospodarczej zawiera kompleksowe omówienie problematyki aktywności gospodarczej. W publikacji przedstawiono najważniejsze aspekty działalności gospodarczej - jej podjęcie, wykonywanie, zawieszenie oraz zakończenie. Omówiono także przepisy prawne dotyczące ograniczeń swobody wykonywania działalności gospodarczej, w tym przepisy prawa Unii Europejskiej. W opracowaniu uwzględniono aktualne orzecznictwo z tego zakresu.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!